Jauno un augsto tehnoloģiju parka ziemeļu apgabals, Pingxiang City, Dzjansji province, Ķīna

Visas kategorijas
Zvaniet mums

+86 13387997914

Nosūtiet mums pastu

[e-pasts aizsargāts]

ENEN

Lietojumprogramma un pakalpojums

Sākums> Lietojumprogramma un pakalpojums

DT1-14 urbjmašīna un LWLX-150 putekļu iekrāvējs Tadžikistānā

Laiks: 2016-07-13 Apskatīts: 57

2015. gadā metāla ieguves projekta darba vieta Tadžikistānā iegādājās kāpurķēžu hidraulisko iežu urbšanas iekārtu DT1-14 (Z1) un iekrāvēju LWLX-150 no Siton.

1. Z4
2. LWLX-150

Metāla raktuves (svina-cinka raktuves) posms ir 4.5 m × 4.5 m. Tobrīd, ņemot vērā klienta rūpnieciskās raktuves lielo daļu, Siton izpētīja klientam pielāgotu risinājumu, lai uzlabotu ratiņu braukšanas efektivitāti un samazinātu lietošanas izmaksas, kāpurķēžu klinšu urbšanas jumbo uzplaukums ir īpaši pagarināts. , kas ievērojami palielina akmeņu urbšanas diapazonu.

3.

Pēc Sitonas Tadžikistānā nosūtītā servisa inženiera teiktā, darba konstrukcijā katru dienu tika izšautas 2 ieroču rindas, 2 maiņas pēc kārtas, klinšu urbšana ar 3 metru urbšanas cauruli, un urbšanas dziļums ir 2.7 m. Aprīkots ar 42 mm un 76 mm caurumu diametru, 4 gab. 76 mm centrēšanas caurumiem, 42-43 gab. 42 mm caurumiem (cietais korpuss).

Un, izmantojot Siton muck loader mašīnu, darba efektivitāte ir augstāka, pēc faktiskā mērījuma un klientu un mūsu apkalpojošā personāla atgriezeniskās saites ikmēneša uzņemtais materiāls ir pat vairāk nekā 150 metri.

4
5

Šis klients ir pastāvīgs Siton klients un ir diezgan apmierināts ar lielisko urbšanas iekārtas darba veiktspēju. Vienlaikus pasūtītājs arī sacīja: "Mūsu būvlaukumā par mašīnas rakšanas darbiem atbild Siton Machinery apmācīts operators. No viņu prasmīgajām ekspluatācijas spējām un regulārajiem iekārtu apkopes darbiem var redzēt, ka Siton ir uzņēmums ar aparatūru un programmatūru.

6

Iepriekšējais: Jiangxi Siton eksportē pilnu pazemes rakšanas iekārtu komplektu uz Bangladešu

Nākamais: Nav

Populāras kategorijas

WhatsApp tieši