Jauno un augsto tehnoloģiju parka ziemeļu apgabals, Pingxiang City, Dzjansji province, Ķīna

Visas kategorijas
Zvaniet mums

+86 13387997914

Nosūtiet mums pastu

[e-pasts aizsargāts]

ENEN

Lietojumprogramma un pakalpojums

Sākums> Lietojumprogramma un pakalpojums

Jiangxi Siton eksportē pilnu pazemes rakšanas iekārtu komplektu uz Bangladešu

Laiks: 2016-10-17 Apskatīts: 68

Pēc ilgas apsvēršanas, salīdzināšanas, vairāku visaptverošu tehnoloģiju komunikācijas, apkalpošanas un tā tālāk, Bangladešas klients beidzot nolēma iegādāties 5 DR1-14 sliežu riteņu urbšanas iekārtu komplektus, 5 sliežu riteņu iekrāvēju komplektus LW-80 un 16 komplekti SD-4 Shuttlecar no Siton šogad.

Nesen SITON aizjūras departamenta tehniskie inženieri nodrošināja Bangladešas klientiem atkārtotas vizītes no durvīm līdz durvīm. Tuneļa posms ir 2.8 m * 2.8 m, un sliežu ceļa platums ir 600 mm. Saskaņā ar tehniskā inženiera atsauksmēm 1 m dziļa un 40 mm diametra urbuma izurbšana aizņem 2.1 minūti un 43 sekundes.

Vietējie operatori teica, ka pilns Siton aprīkojuma komplekts lieliski iemieso vienas pieturas urbšanas, iekraušanas un transportēšanas pakalpojumu. Neatkarīgi no tā, vai tā ir urbjmašīna, iekrāvēji vai atspoles, to ir viegli vadīt, kas ne tikai ievērojami uzlabo darba efektivitāti, bet arī samazina darbaspēka izmaksas.

Pateicoties unikālajiem darba apstākļiem, iekārtas nepieciešams izjaukt un uzstādīt pazemes akā. Peng kungs, Siton Machinery pēcpārdošanas inženieris, rūpīgi pabeidza iekārtas uzstādīšanu un nodošanu ekspluatācijā. Viņa nopietnā un atbildīgā attieksme nodrošina veiksmīgu darbu izpildi, ko atzinīgi novērtējuši klienti, un arī Siton zīmols ir vienbalsīgi atzinīgs pircēju vidū.Iepriekšējais: Siton ZWY180 Muck Loader un HP3-3015 Shotcrete Smidzinātājs Džordžijā

Nākamais: DT1-14 urbjmašīna un LWLX-150 muck loader Tadžikistānā

Populāras kategorijas

WhatsApp tieši