Jauno un augsto tehnoloģiju parka ziemeļu apgabals, Pingxiang City, Dzjansji province, Ķīna

Visas kategorijas
Zvaniet mums

+86 13387997914

Nosūtiet mums pastu

[e-pasts aizsargāts]

ENEN

Lietojumprogramma un pakalpojums

Sākums> Lietojumprogramma un pakalpojums

Siton ZWY180 Muck Loader un HP3-3015 Shotcrete Smidzinātājs Džordžijā

Laiks: 2022-03-22 Apskatīts: 65


Gruzija atrodas Eirāzijas iekšzemē. Tā ir nepieciešama vieta senajam Zīda ceļam un mūsdienu Eirāzijas koridoram. Tā ir arī viena no pirmajām valstīm pasaulē, kas reaģē un aktīvi piedalās kopīgā "Jostas un ceļa" būvniecībā. Kopš Ķīnas ienākšanas Gruzijas tirgū tā ir secīgi īstenojusi vairākus projektus, kas saistīti ar ceļiem, spēkstacijām un pilsētu infrastruktūru. Lai labāk un efektīvāk apkalpotu tirgu, Jiangxi Siton ir izveidojusi vietējo filiāli Gruzijā un apkārtējos rajonos ar vietējiem servisa inženieriem un rezerves daļu noliktavu.


1. zīda ceļš
2


Ķīnas Railway Tunnel Group Co., Ltd. būvētais Kvesheti-Kobi Road tunelis, kura kopējais garums ir 9 kilometri, tas ir ļoti stingrs attiecībā uz iekārtu veiktspēju, jo kalnos ir salīdzinoši liels ģeoloģiskais ūdens.

Jiangxi Siton Machinery divi ZWY 180 tipa kāpurķēžu iekrāvēji ir piemēroti virszemes un sekla ūdens ekspluatācijas vidēm, un mūsu iekrāvēji var droši staigāt un darboties pa dūņu un ūdens virsmām, kas pārsteidza būvniecības dalībniekus. Siton divi ZTC30 liela apjoma betona smidzināšanas smidzinātāji ievērojami uzlabo darba efektivitāti. Šobrīd ir pabeigta viena trešdaļa no tuneļa būvniecības procesa, un būvniecības puse ir augstu novērtējusi mūsu pazemes aprīkojumu. Otrais iepirkums tiek komplektēts un drīzumā tiks piegādāts.


3
4


DS5 klinšu atbalsta urbjmašīnas, ko izmanto F0 lielceļam

F0 šoseju Gruzijā uzbūvēja Ķīnas hidroenerģijas 16. inženieru birojs. Tā bija auksta ziema, kas sagādāja lielas grūtības celtniecībā un lielu izaicinājumu tehnikai. Šādos ārkārtīgi aukstos apstākļos Siton DS5 daudzfunkcionālā urbšanas iekārta var stabili realizēt mehanizētas darbības, piemēram, skrūvju caurumus, enkura caurumus un noteikšanas caurumus dažādos augstumos un leņķos.


F0-1
F0-4


F0-2
F0-3

HP3-3015 Shotcrete smidzinātājs, ko izmanto Rikoti tunelim

Par Rikoti tuneli, kura garums ir 1,750 metri, līgumu noslēdza Ķīnas Būvniecības projektu departaments. Faktiskais sarežģītās augsnes struktūras stāvoklis un skarbie laikapstākļi ir visa projekta grūtības un uzmanības centrā. Pat saskaroties ar šādu īpašu darba situāciju, būvniecības pusei ir nepieciešams gan gludums, gan augsta efektivitāte. Pēc dažādiem apsvērumiem vadītāji izvēlas Siton HP3-3015 inženiertehnisko tiltu betona smidzināšanas mašīnu, kas ir plaši izmantota Ķīnas tirgū. Kopš HP3-3015 nodošanas ekspluatācijā tas ir ievērojami uzlabojis tuneļa betona mitrās izsmidzināšanas darba vidi un uzlabojis efektivitāti. Pieņemta divslāņu rakšanas metode, un rāmis tiek uzcelts vienam smidzināšanas enkuram rakšanas laikā aptuveni 0.8 metru attālumā. Pirms tam projektu nodaļa izmantoja tradicionālo manuāli izsmidzināto mitro miglošanu, zemas efektivitātes darbs klientiem sagādāja galvassāpes un bažas radīja arī drošība. Pēc Siton jaunās mitrās smidzināšanas mašīnas nostādināšanas ir samazināts darbaspēks, uzlabots drošības koeficients un visas iekārtas atteices līmenis ir zems.


Rikoti-1
Rikoti-2


Rikoti-3
Rikoti-4
Rikoti-2.1

Iepriekšējā: Siton DS3 klinšu pieskrūvēšanas iekārta un DL2 ražošanas urbšanas iekārta Tadžikistānā

Nākamais: Jiangxi Siton eksportē pilnu pazemes rakšanas iekārtu komplektu uz Bangladešu

Populāras kategorijas

WhatsApp tieši